fbpx
sala weselna pod skrzycznem

Szczyrk | M&D | Sala balowa pod Skrzycznem | HEJ wesele!

Krótki sneak peek z reportażu ślubnego Michaliny i Dawida. Jesienne, miękkie światło, Szczyrk w kolorach złota, Sala balowa pod Skrzycznem – wyśmienite jedzenie, wspaniała obsługa kelnerska – to nie mogło się nie udać! W mojej opinii, wyszło genialnie, zresztą – sami zerknijcie 😉

Wesele w Szczyrku – wyjątkowe przyjęcie w malowniczym otoczeniu gór

Jeśli szukasz miejsca na swoje wesele w otoczeniu górskiej przyrody, Sala Pod Skrzycznem jest idealnym wyborem. Po uroczystej ceremonii Michaliny i Dawida, Sala Pod Skrzycznem staje się areną szalonej zabawy do białego rana. Dj Ojciec Prowadzący, z długoletnim doświadczeniem w rozpalaniu parkietu, sprawia, że nikt nie może oderwać się od tańca. To czas, kiedy wszyscy bawią się jak nigdy wcześniej, tworząc wspomnienia na całe życie.

Kulinarna uczta i doskonała obsługa kelnerska

Nie można zapomnieć o kulinarnych doznaniach, jakie oferuje Sala Pod Skrzycznem. Autorskie menu, przygotowywane z najwyższą starannością, rozpieszcza podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Przepyszne risotto czy dziczyzna na stole wiejskim uraczyła nie jedno podniebienie gości weselnych. Obsługa kelnerska, znana z profesjonalizmu i dyskrecji, dbał o to, by każdy detal był perfekcyjny, i tak w rzeczy samej było. W mojej opinii to bardzo zgrana ekipa, lubiąca swoją pracę.

Noclegi w miejscu wesela i zdjęcia grupowe w ogrodzie – prosta logistyka, mniejsze koszty organizacji wesela

Po całym dniu pełnym wzruszeń, nic nie jest cenniejsze niż spokojny sen w komfortowych noclegach dostępnych w Sala Pod Skrzycznem. Równie ważnym aspektem co noclegi w miejscu wesela była możliwość korzystania z uroczego ogródka, gdzie można było miło spędzić czas oraz zrobić wspólne zdjęcia grupowe.

Moja opinia na temat organizacji wesela w Sali balowej pod Skrzycznem

Ponieważ bardzo często pytacie mnie o to miejsce pod kątem organizacji swojego wesela, konkludując – sala weselna pod Skrzycznem to urokliwe miejsce na organizację niewielkiego przyjęcia weselnego. Nie jest to tak przepastna sala jak choćby Biała Róża czy sale weselne Romeo i Julia, niemniej jest to ciekawy punkt na lokalowo-weselnej mapie Szczyrku. Planując mniejsze wesele, przyjęcie i mając powyższe kwestie na uwadze – na pewno warto wziąć to miejsce pod uwagę.

Oceny Klientów
Ocena Czytelników
[Ocen: 1 Averege: 5]