fbpx
biała róża ślub cywilny w plenrze

Ślub i wesele Biała Róża | M&M | Szczyrk

Zajawka ze ślubu Magdy i Maćka. Ślub i wesele odbyły się w tym samym miejscu, tj w Białej Róży w Szczyrku. Za piękną oprawę światłem oraz tłusty bit odpowiedzialny był Dj Danielo. Szczyrk, piękny dzień, zgrana ekipa, Biała Róża – to nie mogło się nie udać 😉

Planowanie wymarzonego ślubu to wyjątkowy czas pełen emocji i oczekiwań. Kiedy decydujemy się na uroczystość w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, takim jak malowniczy Szczyrk, wybór odpowiedniej sali weselnej stanowi ważną rolę. Biała Róża w Szczyrku, wśród malowniczych Beskidów, staje się nie tylko miejscem ceremonii, ale także zapewnia niezapomniane wrażenia dla Nowożeńców i ich gości weselnych.

Biała Róża Szczyrk: Opinie i Uroczystości

Wiele par, poszukujących idealnego miejsca na wesele, docenia nie tylko malownicze otoczenie, ale również wysoką jakość usług. Opinie na temat Białej Róży w Szczyrku są jednogłośnie pozytywne, a zaufanie do tego miejsca opiera się na wieloletniej obecności na szczyrkowskim „rynku” lokali organizujących przyjęcia weselne.

Parą młodą, której zależy na elegancji i równocześnie kameralnej atmosferze, z pewnością przypadnie do gustu Biała Róża. Przepiękna biała sala, idealnie komponująca się z otaczającym ją zielenią i majestatycznymi górami Beskidów, staje się wymarzonym tłem dla tego szczególnego dnia.

Ślub Cywilny i Miejsce Wesela w Białej Róży

Ślub cywilny to symboliczny moment, kiedy para młoda oficjalnie staje się małżeństwem w obecności najbliższych. Biała Róża Szczyrk oferuje piękne miejsce na tę uroczystość, gdzie każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany, by ten moment był niezapomniany.

Natomiast wybór miejsca na wesele to kluczowa decyzja. W Białej Róży w Szczyrku można połączyć obie ceremonie, co jest wygodne i praktyczne. Goście mogą pozostać w jednym uroczystym miejscu, delektując się pięknymi widokami i atmosferą.

Szczyrk: Góry, Beskidy i Niezwykłe Widoki

Szczyrk, położony w sercu Beskidów, zachwyca swoimi górami, czystym górskim powietrzem i malowniczymi widokami na szczyty. To idealne miejsce dla par pragnących zorganizować wesele w otoczeniu natury.

Po ceremonii, Nowożeńcy i ich goście mogą wybrać się na spacer górskimi szlakami, cieszyć się widokiem na panoramę Szczyrku, a wieczorem oddać się szalonej zabawie do białego rana.

Szalona Zabawa i Niezapomniane Chwile z Dj Danielo

Nieodłączną częścią udanego wesela jest szalona zabawa do białego rana. Dj Danielo, znany z profesjonalizmu i umiejętności sprawienia, by goście bawili się jak nigdy dotąd, gwarantuje niezapomniane chwile na parkiecie. Jego wszechstronność muzyczna i umiejętność dostosowania się do gustów gości sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Podsumowując

Wesele i ślub w Białej Róży Szczyrk to nie tylko marzenie, ale rzeczywistość dla wielu par pragnących tego wyjątkowego dnia. Malownicza okolica Szczyrku, profesjonalna obsługa oraz niezapomniane wrażenia sprawiają, że to miejsce zyskuje coraz większą popularność i pozytywne opinie. Biała Róża w Szczyrku staje się nie tylko miejscem, ale i wspomnieniem, które pozostaje w sercach Nowożeńców na zawsze.

Oceny Klientów
Ocena Czytelników
[Ocen: 1 Averege: 5]