fbpx
ślub na tle gór

⭐⭐⭐⭐⭐Ślub w plenerze okolice Bielska-Białej | P&M

Plenerowy ślub z widokiem na góry

Coraz więcej par młodych szuka ciekawych miejsc na organizację swojego ślubu w plenerze. Decydując się na organizację ślubu cywilnego (lub ślubu humanistycznego) nie jesteśmy już ograniczeni miejscem – jak w wypadku ślubu kościelnego – i możemy puścić wodze fantazji. Tym samym tropem poszli Paulina i Maciej. Mała, kameralna ceremonia na łonie natury – wiosenna polana z widokiem na pasma gór w okolicach Bielska-Białej. Zapraszam na krótki reportaż z tego ślubu – prawie 100 zielonosoczystych, wczesnowiosennych, fotografii 😉

Ślub cywilny w plenerze

Ta para młoda zdecydowała się iż swój ślub wezmą w plenerze – na łące w otoczeniu beskidzkich szczytów. Miasto Bielsko-Biała i jego okolice są otoczone pasmami górskimi. W związku z tym możliwości organizacji ślubów w plenerze z widokiem na góry są w zasadzie nieograniczone. Nie ukrywam że po zapytaniu Macieja o ciekawe miejsca na ślub w plenerze w okolicach Bielska, troszeczkę pomogłem w doborze lokalizacji 😉 Miejsce które zaproponowałem na organizację tego ślubu plenerowego, od razu przypadło przyszłym nowożeńcom do gustu. Po delikatnym zaaranżowaniu, przywiezieniu na miejsce ślubu krzeseł oraz kobierca udało się uzyskać bardzo przyjemny efekt. Ślub odbył się dosłownie na łące z widokiem na pasmo Błatniej i Czantorii. Budząca się do życia wiosenna przyroda, kwitnące kwiaty na drzewach, sprawiły iż ceremonia pozostanie w pamięci Państwa Młodych oraz gości na zawsze. Ślub w plenerze to zawsze niezwykła gratka dla fotografów ślubnych ponieważ dostęp do nieograniczonej ilości dziennego światła sprawia że fotografowanie wygląda zupełnie inaczej aniżeli w pomieszczeniach zamkniętych i sztucznym świetle.

Zdjęcia ślubne Bielsko-Biała

Zdjęcia wykonywane na ślubie plenerowym zazwyczaj charakteryzują się lepszymi kolorami oraz większymi możliwościami jeśli chodzi o elementy techniczne wykonywanie zdjęć. Mam tutaj na myśli głównie nieograniczony dostęp do każdej wartości przysłony. Nie bez znaczenia jest również nieograniczona możliwość zmieniania dystansu od fotografowanych obiektów, ludzi. Dokładając do tego fakt iż mieszkam i pracuję właśnie w Bielsku-Białej i jego okolicach, było to niezwykle przyjemne popołudnie. Jeśli komuś z Państwa marzy się taki ślub w plenerze, jeśli podobają się Państwu Beskidy i szukacie czegoś nowego, nietuzinkowego – serdecznie zapraszam do rzucenia okiem na poniższe zdjęcia ślubne.

Oceny Klientów
Ocena Czytelników
[Ocen: 2 Averege: 5]