fbpx
przyjęcie dworek new restaurant

Dworek New Restaurant | J&J | ciekawe miejsce na przyjęcie weselne w Bielsku-Białej

Dziś zapraszam do jesiennego Bielska-Białej w którym to mieści się neoklasyczny Dworek New Restaurant. Miejsce w którym Julia i Jakub postanowili zawrzeć swój związek małżeński oraz miejsce w którym bawili się wspólnie na przyjęciu weselnym wraz ze swoimi gośćmi. Piękna, złota, polska jesień, uśmiechnięta od ucha do ucha para młoda, szacowni goście oraz zacne wnętrza dworku stworzyły niezwykłą atmosferę. Sala w której odbył się sam ślub cywilny, to swego rodzaju oranżeria, która sprawia wrażenie jak gdyby ceremonia działa się wprost w ogrodzie Dworu. Duże ilości miękkiego światła wpadającego przez przeszklone ściany, to idealne warunki do fotografowania ślubów. Do gustownych wnętrz Dworku New Restaurant okrasą tego dnia była również muzyka. Para młoda sama jest z muzyką związana zawodowo, więc nie mogło zabraknąć utworów wykonywanych na żywo. Cudowne dźwięki wydobywające się z klasycznych instrumentów stworzyły magiczną oprawę uroczystości. Serdecznie zapraszam do galerii, poniżej jeszcze moja krótka opinia na temat samego Dworku New Restaurant. Myślę że jest to na tyle ciekawe (i inne) miejsce na organizację ślubu i wesela w Bielsku-Białej, że warto wspomnieć o nim w kilku słowach i wspomóc poszukujących miejsca na swój ślub i wesele.Dworek New Restaurant – ciekawe miejsce na mapie Bielska-Białej


W Bielsku-Białej nie brakuje pięknych zabytków architektury, które swoją historią sięgają zamierzchłych czasów. Przemysłowe miasto z bogatą historią oraz wielokulturowością – przynależność do cesarstwa austro-węgierskiego, kolebka ewangelicyzmu i gmina żydowska – odcisnęły swoje ślady na architekturze Bielska-Białej. Niestety, duża część tych miejsc jest objęta nadzorem konserwatora zabytków, co znacznie utrudnia procesy modernizacji i adaptacji, a co za tym idzie, skutecznie zniechęca potencjalnych inwestorów. W Dworku przy Żywieckiej, trudna sztuka łączenia starego z nowym udała się wyśmienicie. Został on pieczołowicie odrestaurowany, zgodnie ze stylem lat w których powstał. Ponadto, udało się zrobić coś jeszcze, coś więcej…To więcej to restauracja działająca w duchu kuchni nowoczesnej. Nowoczesnej tzn mieszającej style, nie bojącej się łączenia różnych gatunków i smaków, łącząca tradycję z nowoczesnością. W ramach swojej działalności, w Dworku New Restaurant istnieje również możliwość zorganizowania ślubu i wesela.

Śluby w neoklasycznym Dworku – pomysł na twój ślub i wesele


Ostatnie lata w branży ślubnej, to przede wszystkim duże sale wykończone w stylu glamour a także, dość surowe w swojej formie, rekultywowane stodoły, fabryki, ceglarnie a nawet owczarnie. Większe wesela na dziesiątki osób. Obserwując jednak branżę ślubną od dłuższego czasu, nie da się nie zauważyć trendów które idą w stronę mniejszej ilości gości, poszukiwania ciekawych miejsc jak na ślub tak również na przyjęcie weselne oraz, zwiększonych oczekiwań względem jakości serwowanego jedzenie oraz napojów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Dworek New Restaurant to bardzo ciekawe miejsce na ślubnej mapie Bielska-Białej, a także całego Podbeskidzia. Jeśli ktoś szuka klimatycznej sali weselnej z dobrym menu, niebanalnym designem i chce zorganizować przyjęcie weselne na wysokim poziomie – dalej nie musi szukać. Dworek New Restaurant do bardzo dobra propozycja!

Oceny Klientów
Ocena Czytelników
[Ocen: 3 Averege: 5]