fbpx
slub i wesele w beskidzie slaskim

Ślub w Szczyrku | Daria&Adrian | Hotel Alpin wesele

Szczyrk na przestrzeni ostatnich kilku lat, jako miejscowość turystyczna w Beskidzie śląskim, stał się jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji na ślub i wesele w górach. W mojej opinii, ze względu na rozbudowaną bazę noclegową i hotelową – jest idealnym miejscem na organizację ślubu i przyjęcia weselnego. Nie inaczej było tym razem! Gościnność oraz dobra atmosfera hotelu Alpin udzieliła się wszystkim uczestnikom a także parze młodej.

ślub i wesele w beskidzie śląskim
wesele w hotelu alpin w szczyrk

Wesele w Hotelu Alpin Szczyrk

Wspaniała letnia pogoda, doborowe towarzystwo i uśmiechnięci młodzi ludzie – tak zaczęła się ta przygoda. Przygotowania miały miejsce w hotelu Alpin skąd udaliśmy się na szybką ceremonię do pobliskiego kościoła. Po wzruszającej uroczystości goście znów wrócili pomiędzy beskidzkie szczyty by bawić się i świętować do białego rana.

Wesele w górach z noclegiem

W związku z tym iż większość gości miała zapewniony nocleg w hotelu, miły i beztroski czas można było wykorzystać do cna. Nawet gdy ktoś poczuł się zmęczony świętowaniem, mógł szybko udać się do swojego hotelowego pokoju. Baza noclegowa która jest w Szczyrku i jej dostępność sprawia że goście mogą bawić się i…spać spokojnie 😉

Fotoreportaż z przyjęcia weselnego w Szczyrku

Serdecznie zapraszam wszystkich do oglądania zdjęć 😉

Oceny Klientów
Ocena Czytelników
[Ocen: 4 Averege: 4.8]