fbpx

Natalia&Łukasz | Ślub w plenerze Karolowy Dwór Wisła | Sesja ślubna Tatry⛰️

Przyjęcie weselne i ślub na szczycie góry czyli jedno z najładniejszych miejsc w Beskidach na organizację przyjęcia weselnego.

Zawsze z przyjemnością wracam do Karolowego Dworu w Wiśle. Nie inaczej było tym razem. Cudowne miejsce z niecodziennymi widokami na beskidzkie szczyty gór, smaczna kuchnia oraz bardzo życzliwymi właściciele – to wszystko sprawia że atmosfera podczas wesel i ślubów organizowanych w Karolowym (Piernikowej Chacie) zawsze jest wyśmienita. Nie inaczej było i tym razem choć…Same widoki i piękne atelier ślubu i wesela nie zawsze gwarantuje fajny materiał. Musi być przysłowiowa iskra, iskra w postaci pary młodej która swoim entuzjazmem i zaangażowaniem nadaje blasku wydarzeniu. Tym razem zamiast iskry mieliśmy wybuch kliku megaton trotylu – nie było to cichy ślub w górach, oj nie był ;D

Klimatyczne miejsce na ślub plenerowy w górach

Natalia i Łukasz, już od naszego pierwszego spotkania – które trwało prawie 4h, i wyproszono nas z lokalu, bo zamykali 😉 – zdradzali iż ten dzień będzie niezwykły. Pasjonaci zwierząt – przez które de facto wpadli na siebie – oraz gór, zwiastowali iż impreza może wymknąć się spod standardowych klamerek weselnych 😉 Pierwsze malowniczy, pełen emocji ślub plenerowy, którego świadkiem były wiślańskie smreki a następnie tańce hulańce do białego rana. Ogromna ilość pozytywnej energii, klimatyczne miejsc ślubu i wesela oraz ulubiony przeze mnie slow rytm przyjęcia namalowały co poniżej. Wisienka na torcie była sesja w słowackich Tatrach która również była bardzo pozytywnym doświadczeniem i mega frajdą. Serdecznie zapraszam do oglądania kolejnej ślubnej opowieści.

Natalia, Łukasz – było mi niezwykle miło być z Wami tego dnia. Wszystkiego dobrego jeszcze raz !

Oceny Klientów
Ocena Czytelników
[Ocen: 1 Averege: 5]