fbpx
wesele i ślub okolice krakowa

Małgosia & Michał | Wesele w plenerze okolice Krakowa | Dwór w Tomaszowicach

Nietypowe miejsce na wesele w okolicach Krakowa? Wesele w plenerze? Rzućcie okiem jaki pomysł mieli na swój ślub i przyjęcie weselne Gosia i Michał!

Kolejna porcja zdjęć ślubnych tym razem z okolic Krakowa, którą chciałbym się podzielić na forum publicznym. Piękny, letni, gorący dzień, cudowne miejsce na ślub i wesele pod Krakowem – Dwór w Tomaszowicach – otoczony zabytkowymi zabudowaniami, starymi stodołami oraz wiekowym, pięknym drzewostanem. Bardzo lubię wszelkiego rodzaju rustykalne dwory, dworki, pałacyki i miejsca które mają swoją historię. W mojej opinie, atelier w takich klimatach zawsze sprawia, że historie ślubne pisane fotografią, mają swoją dodatkową nutkę smaku i uroku.

Wesele w plenerze – świetna alternatywa zamkniętych sal weselnych

Dodatkowo, jedną z atrakcji weselnych był fakt, iż przyjęcie weselne częściowo odbywało się na zewnątrz. Wesele w plenerze wprowadza pewien luz i daje gościom możliwość spędzenia miło czasu na łonie natury. Wesele w plenerze jest również świetna okazją, do wykonanie zdjęć z dobrym, dziennym światłem (na czym nam fotografom zależy najbardziej). Ślub – tym razem nie cywilny a kościelny – odbył się w urokliwym kościółku pod wezwaniem św Mikołaja w podkrakowskim Białym Kościele. Piękną oprawę kwiatową zapewniły florystki z Krakowa – ateflor.Zapraszam pod Kraków, zapraszam do Tomaszowic, zapraszam na reportaż ślubny Małgosi i Michała. Magiczny ślub, niezapomniane plenerowe wesele.

Oceny Klientów
Ocena Czytelników
[Ocen: 1 Averege: 5]