fbpx
piękne widoki podczas ślubu i wesela w plenerze, magiczne miejsca na przysięgę ślubną

Magia miejsca | Ślub cywilny w plenerze | I&R

Brzeg morza, środek lasu, szczyt góry – coraz więcej par młodych decyduje się na organizację swoich ślubów i przyjęć weselnych w niecodziennych okolicznościach przyrody. Jeśli ktoś szuka inspiracji, nietypowego miejsca na swój wymarzony ślub – zapraszam do obejrzenia historii Rafała i Inge. Pomysł na miejsce i formę ich przyjęcia weselnego był fantastyczny!

Małopolska, Śląsk, Gdańsk, Warszawa i Kraków – w wielu pięknych miejscach w Polsce było mi dane fotografować śluby i wesela, aczkolwiek słoneczne wybrzeże morza śródziemnomorskiego, ze względu na niecodzienne widoki zachwyciło mnie niezwykle mocno.

Ślub cywilny w plenerze to zawsze dla fotografa ślubnego gratka, ze względu na korzyści wynikające z ogromnej ilości dobrego, dziennego światła. Dodając do tego jeszcze plażę, palmy i widok na morze z górzystymi wysepkami rozsianymi po bezkresnym błękicie oraz dźwięk anielskiej harfy i zapach cytrusów…Jednym słowem było magicznie!

Ciekawe miejsce ślubu w Polsce – gwarancja niezapomnianych chwil

Ślub jest zawsze momentem niezwykle emocjonującym i częstokroć emocjonalnym, dlatego warto podkreślić tą wyjątkową chwilę pięknym, nietypowym miejscem, które przyda całej uroczystości ślubnej uroku i wyjątkowości. Wraz ze zmianami prawa w Polsce oraz dopuszczeniem możliwości organizacji ślubów cywilnych gdzie się tylko chce (oczywiście po pokryciu pewnych kosztów i dopełnieniu niezbędnych formalności ; ), coraz więcej par młodych decyduje się na organizację ślub w plenerze – w górach, na plaży, w lesie, nad brzegiem jeziora/morza czy nawet w ogrodzie.

Jest to niezwykle krzepiąca – dla nas fotografów – i fajna sprawa. Wychodzenie ze szczelnie zamkniętych sal weselnych (najczęściej z kiepskim światłem), kameralne przyjęcia weselne, z dużo mniejszym forum gości (nierzadko przyjęcie weselne liczy 30-40 gości) w pięknych miejscach, na świeżym powietrzu i w luźnej atmosferze to jest coś, co tygryski lubią najbardziej 😉

Jeśli ktoś szuka inspiracji ślubnych, pomysłu na swój wymarzony ślub i chciałby się przekonać iż śluby w plenerze potrafią pozostać niezapomnianym przeżyciem – zapraszam do oglądania zdjęć 😉

Oceny Klientów
Ocena Czytelników
[Ocen: 1 Averege: 5]